Krvodajalska akcija

Študentska organizacija Univerze v Ljubljani (ŠOU v Ljubljani) in Zveza študentskih klubov Slovenije (Zveza ŠKIS) te vabita, da se v okviru Študentskega krvodajalskega tedna udeležiš študentske krvodajalske akcije v Ljubljani, ki bo potekala v ponedeljek, 12. oktobra 2009, in torek, 13. oktobra 2009, obakrat od 7. do 15. ure na Zavodu za transfuzijsko medicino, Šlajmerjeva 6, 1000 Ljubljana.

Za študente, ki boste želeli darovati kri, bo organiziran brezplačen povratni avtobusni prevoz s treh lokacij: Stara Gerbičeva 59 ob 8. uri za študente iz domov v Mestnem logu; Rožna dolina pred menzo ob 9. uri za študente iz naselja Rožna dolina; Bežigrad (pri brunarici) ob 10. uri za stanovalce v Študentskih domovih Bežigrad.

Študentski krvodajalski teden organizirajo vse slovenske študentske organizacije (Študentska organizacija Slovenije, Študentske organizacije Univerze v Ljubljani, v Mariboru in na Primorskem ter Zveza ŠKIS) in Študentski svet stanovalcev, poteka pa pod geslom Častim ½ litra!

Bodi kul in časti ½ litra tudi ti! Vsak udeleženec krvodajalske akcije bo prejel praktično darilce!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nastavitve piškotkov
Logo revija Študent

Spletišče s piškotkom dodeli obiskovalcu serijsko oznako, da ga prepozna ob ponovnem obisku.

Nujni piškotki

Piškotki, nujno potrebni za delovanje strani, zagotavljanje varnosti in prenos podatkov.

Analitični piškotki

Piškotki anonimizirane Googlove analitike nam omogočijo merjenje rasti ogledov.